עולם חכם

זוכרים את הסרט "She" בו בחור מנהל מערכת יחסים אינטימית עם מערכת ההפעלה שלו? חושבים שהסרט מופרך? האומנם?

תתפלאו לשמוע שהרבה מהמוצרים/שירותים שאנו רוכשים היום אוספים עלינו נתונים בכדי להתאים לנו פרסומים כמו כפפה. כל אפליקציה שאנו מורידים אוספת עלינו מידע; איפה אנחנו נמצאים, עם מי אנחנו מדברים, איזה מוצרים רכשנו בe-bay וזה רק על קצה המזלג.

חברות ענק כדוגמת גוגל ואפל (וגם חברות קטנות בהרבה) יודעות כיצד לקחת את כל הנתונים האלו לנתח אותם ולהתאימם אישית אליך. ולכן לא רחוק היום שבו נוריד את השידרוג החדש לנייד והוא ידבר אלינו כאילו הוא החבר הכי טוב שלנו.

בעולם המוצרים, הדור הבא כבר כאן, חיבור בין הפיזי לדיגיטלי. מה זה בעצם אומר?
בואו ונתחיל עם המובן מאליו, הנייד שלנו. זה חיבור קלאסי בין מוצר פיזי לבין הפעולות שאנו מבצעים בו שהן דיגיטליות לחלוטין.

חברת Oral B השיקה לא מזמן מברשת שיניים חכמה שמתקשרת עם רופא השיניים ונותנת לו מידע מעודכן על מצב השיניים של המשתמש , יעבוד או לא, זה כבר דיון אחר.
לחברת נייק יש מספר רב של אפליקציות אשר "עובדות" בשבילינו, הם סופרות צעדים, מתזכרות אותנו מתי לצאת לריצה הבאה, ממליצות לנו על הנעלים הנכונות עבורינו וכו'.
גוגל וליוויס עובדים על פיתוח בד שיעבוד כמו מסך מגע, בד אינטראקטיבי, משולב עם סיבים אלקטרוניים, שמגיב למגע אצבע… האם זה הדור הבא של המחשבים? ואיך מכבסים את זה?

כל רעיון הבית החכם עובד על אותה התפיסה, עצמים שאנו שולטים בהם דרך האינטרנט והם עובדים בשבילנו.

החיבור בין העצם לעולם האינטרנט פותח מגוון רב של אפשרויות עבור כולם, צרכנים וספקים כאחד. כל זה מושך אליו הרבה יזמים ומשקעים, וללא ספק המגמה רק תגדל.

מתי הגולם יקום על יוצרו? (אם בכלל), נחכה ונראה…

START YOUR PROJECT
מוכנים להתקדם לצעד הבא? צרו קשר והתחילו את הפרוייקט

צרו קשר